Ptak unikalne prezenty

12/29/2010 by admin

Ptak unikalne prezenty

Henry David Thoreau pisał, "kiedyś miałem Wróbel wysiąść na moim ramieniu, za chwilę... i czułem, że więcej wyróżniał przez tego okoliczności, które powinny być przez epolet, które może być noszone. Dać miłośnika ptaków w swoim życiu smak radości ptaki często obdarzyć ptasiej prezent. Bez względu na to, czy Twój budżet jest duży lub mały można znaleźć prezent, który będzie skarb miłośnikiem ptaków.

Obserwowanie ptaków Gear

Jeśli twój odbiorca prezent wychodzi do lasu i pól aby być jednym z niewielu miejsce niezwykłe gatunki, dać mu najnowszy sprzęt high-tech obserwacji ptaków. Potężne lornetki i lunety będą mile widziane przez dedykowane obserwatorów ptaków. W dolnej części skali cen śpiewu ptaków CD pomaga ornitologów nauczyć się miejscu ptaków z ich uszy.

Książki

Być może twój przyjaciel jest bardziej fotel watcher ptaków. Informator z zdjęcia można nadać takie "krajowym geograficznego kompletny ptaków Ameryki." Istnieją również książki o konkretnych gatunków ptaków--na przykład "The Magic of żurawie" przez Carl-Albrecht von Treunfels. Jeśli twój przyjaciel lubi opowieści o ptakach, starają się "Red Tails w miłości: A Wildlife dramat w Central Parku" przez Marie Winn.

Ptak sztuki

Ptaki inspirują artystów na wiele sposobów. Jeśli masz mozliwosci, aby dać bogato, istnieje wiele przedstawień ptaków w obrazy i fotografie, które zachwyci kogoś, kto kocha te skrzydlate stworzenia. Dla tych z mniejszych budżetów można kupić karty z pięknych zdjęć ptaków, więc twój przyjaciel może dzielić się nimi z przyjaciółmi. Twój przyjaciel może docenić dar, który obsługuje również organizacji związanych z ptaków, takich jak Międzynarodowa Fundacja Żuraw.

Ekran ptaków

Dawać twój przyjaciel dar, który zamienia komputer czas czas przyjemność ptak. Ochronie przyrody oferuje ptak, ptak tapety i wygaszacze ekranu.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net