Rodzaje karbowany formy ceramiczne

06/30/2012 by admin

Rodzaje karbowany formy ceramiczne


Ceramiczne formy często jest preferowany przez zawodowych piekarzy z powodu ciepła promieniowania i zachowanie jakości ceramiki oferują. Metalowe miski tracą ciepło szybciej i są bardziej prawdopodobne, aby spalić pieczone dobry. Większość kawałków pieczenia są dostępne w ceramicznych, ale kilka z nich są karbowany stron lub krawędzie.

Quiche lub Tart Pan

Kwaśny patelni, znany również jako quiche pan, funkcje prostych bokach, które są gładkie lub karbowany. Patelnie tart są powszechnie spotykane w ceramicznych, według ekspertów w konserwatorium w kuchni. Tarta lub quiche naczynia można znaleźć w pełni 11 lub 12 calowe, jak również miniaturowe rozmiary do pieczenia tarty indywidualnych.

Kołowy Pan

Naczynia ceramiczne pie może wyglądać bardzo podobnie do tart pan, ale posiada jedna zasadnicza różnica. Eksperci w Fine Cooking wyjaśnić że pie miski mają nachylony boki i dysponują rowów świdrów dół strony lub po prostu wokół obręczy, gdzie spoczywa pie crust. Tarta lub quiche patelnie wyposażone są w proste boki i wszelkie rowów świdrów spływa po całej stronie pan.

Danie Souffle

Souffle danie jest wysoka, okrągłe i głęboko ceramiczne naczynia do pieczenia przeznaczone do gotowania souffles i innych potraw, które wznoszą się. Boki są proste i karbowany do odrobiną ozdobny, ale funkcja sprawne wargi wokół krawędzi dla łatwiejszego usuwania po ugotowaniu, według strony internetowej gotowanie światło.

Ramekin

Ramekins są mniejsze wersje souffle naczynia, które są używane do tworzenia poszczególnych części powstanie potraw lub dla popularnych creme brulee deser. Według słownika żywności Epicurious to naczynie ceramiczne środki między 3 i 4 cale przez karbowany i może również służyć do serwowania dań chłodzonych, takich jak mus.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net