Roślin warzywnych, które trzeba kompost, obornik

01/28/2011 by admin

Roślin warzywnych, które trzeba kompost, obornik


Większości ogrodów warzywnych korzystać z dodatkiem nawozu raz lub dwa razy w roku. Niektóre warzywa i warzyw rodzin zaskakująco dawać wyniki, gdy obornik jest dodawane do gleby, wcześniej dojrzałości i większe zbiory. Mieszanka trochę obornika na twój ogród warzywny i niech wzrostu i wydajności mówią same za siebie.

Warzywa korzeniowe

Warzywa korzeniowe takie jak ziemniaki i marchew potrzebują dużo nawozu do rozkwitu. Mieszanka nawozu do gleby przed sadzeniem warzyw korzeniowych. Roślin ziemniaka, w szczególności muszą obornika, bo te rośliny może trwać kilka lat do produkcji ziemniaków. Dać rośliny co świadczenie wobec utrzymywać im żywe i zdrowe przez cały sezon. Mieszania nawozu do gleby mogą potencjalnie pomóc roślin do produkcji warzyw wcześniej niż zwykle. Traktują swój korzeń gleby warzyw z obornika rocznie, aby pomóc utrzymać silne rośliny.

Kukurydza

Kukurydza potrzebuje dużo słońca, ale również wymaga mnóstwo składników odżywczych się naprawdę rozwijać. Mieszanie dobrze rozłożonym obornikiem do gleby w Działka kukurydzy zapewni tych składników odżywczych; nie zapomnij, aby zachować dość wilgotne gleby jak również. Obornik pomoże utrzymać populację chwastów pod kontrolą; chwasty sap składników odżywczych z gleby i potencjalnie uszkodzić upraw kukurydzy. Z warzyw korzeniowych, roczne zabiegi obornika pomoże kukurydzy do rozkwitu. Leczeniu gleby dwa razy w roku, jeśli mieszkasz w suchych obszarach.

Ogórków

Ogórki muszą dużo nawozu, więcej niż większość innych warzyw, rośnie dobrze. Podczas sadzenia ogórki, wymieszać równe części gleby i obornika do wypełnienia w obszarze sadzenia. Obornik pomaga gleby pochłaniają światło słoneczne i zatrzymać ciepło, które pomogą ogórki rosną. W cieplejszych porach roku posypać Cala obornika ogród gleby aby pomóc kontroli chwastów.

Kapusta

Kapusta, brokuły, kalafior i innych zielonych liściastych korzystać ze składników odżywczych zawartych w oborniku. Tych roślin, gdy rośnie w glebie traktowane z obornika, rosną większe i zdrowsze niż rośliny rosnące w niepoddanych działaniu. Obornik pomaga porowate, gleby, która pozwala rośliny łatwo wyciągnąć się składników odżywczych. Podobnie jak w przypadku innych ogrodów warzywnych, obornika kontroluje również ludność chwastów wokół liściaste rośliny zielone. Leczeniu gleby corocznie na optymalne rezultaty.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net