Różne narzędzia redakcyjne

05/25/2013 by admin

Różne narzędzia redakcyjne

Opracowanie jest techniczny formą sztuki używane do tworzenia obrazów projektowych koncepcje. Szkicowania i ilustracja, wspomagane przez rysowanie instrumentów, precyzyjne wykonanie zadanie. Powszechnie używane Computer Aided redakcyjna, lub CAD, jest po prostu opracowywania przy pomocy programów komputerowych. Jeśli jesteś sporządzanie ręcznie, potrzebujesz narzędzia dostępne w wielu sklepach sztuki, jak i online, aby prawidłowo zakończyć zadanie.

Kompas

Różne narzędzia redakcyjne

Kompas jest wśród najczęściej używanych narzędzi opracowywania dzięki swojej unikalnej konstrukcji konkretnych do rysowania łuków i okręgów. Składa się on z dwóch metalowych broni dołączony u góry przez obracanie koła. Jedno ramię kompas ma igły pod koniec a drugi zawiera opracowanie ołowiu. Miejsce igły centrum okręgu jest być i narysuj okrąg przekręcając i naciskając rysunkowej prowadzić przeciwko papieru. Kompasy są w różnych marek, jakości i wielkości.

Trójkąt

Różne narzędzia redakcyjne

W opracowywaniu, można rysować linie pod określonymi kątami z narzędzia o nazwie trójkąt. Istnieje wiele różnych rodzajów i rozmiarów rysunkowych, trójkąty. Niektóre są regulowane, który umożliwia rysowanie różnych stopni kątów. Inni są w kształcie do określonego stopnia i można tylko pomocy w rysunek trójkąty lub kątów jej konkretny tytuł. Można również zmierzyć z trójkątów, ponieważ większość zawiera linijki wzdłuż dolnej krawędzi.

Orzeczenie w sprawie pióro

Długopisy orzeczenia są odręczny rysunek narzędzia, które pomagają artysta rysowanie precyzyjnych linii o różnych grubościach atramentem. Składa się z dwóch zębach metalowe śruby mocowania je razem. To pozwala na położenie punktów bliżej lub dalej rozsuń.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net