Różnica między kaczka idealna Dżins

12/28/2010 by admin

Różnica między kaczka idealna Dżins


Denim i kaczki są oba warianty płótnie wykonane z różnego rodzaju tka i rodzajów przędzy. Historycznie zarówno z tkanin zostały wykorzystane do moda nosić mocne, trwałe pracy. Względnego komfortu denim, jednak, w porównaniu do Tkaniny kretonowe, doprowadziły do jego wzrost popularności jako odzież tkaniny. Te dni, Kaczka jest powszechnie stosowany w innych aplikacjach.

Cechy charakterystyczne

Kaczka jest jednym z najtrwalszych materiałów, lżejsze niż tradycyjne płótna, a więc ściśle tkane jest wodoodporny. Jest zmywalna, a zwykle odporne na działanie wiatru i szkopuł. Drelich jest długi i wytrzymały, choć ogólnie uważane za nie tak trwały jak kaczka, odporna na łzy i łatwo najbardziej oporne zagniecenia. Denim, w przeciwieństwie do kaczki, zmiękcza z noszenia i nie zachowuje jak również barwniki.

Używa

Lżejsze wagi Tkaniny kretonowe jest często używany do zrobić sztywny, przemysłowej wytrzymałości narzędzie odzież kurtki i fartuchy, ale częściej kaczka wagi ciężkiej jest używany do mody markizy, namiotów, żagli i kapelusze. Drelich jest używana do wytwarzania dżinsy, kurtki, mundury, kombinezony, czapki i wiele innych rodzajów odzieży. Jest to również czasami używane w meble, narzuty lub obicia mebli.

Historia

Tkaniny kretonowe ma swoje początki w XVIII wieku włókienniczych rynków, a został wykonany z lnu jako poprawa żagiel Dokonywanie materiału. Drelich otrzymał swoją nazwę od miasta Nimes we Francji, gdzie głównie został wyprodukowany przed 1800. O nazwie "serge de Nîmes", materiał był używany do zrobić tanie ubrania dla robotników.

Typy

Istnieje kilka rodzajów kaczka tkaniny, w tym światła i ciężkich kaczka, a także armii kaczka i mieszane kaczka. Armia kaczka jest staroświecki do wojskowej specyfikacji, i niezwykle ściśle tkane do tworzenia najwyższej trwałości i zawsze wody i pleśni gumą. Jest to jeden z najwyższej jakości tkaniny wykorzystywane do namiotów. Drelich pochodzi w szerokim zakresie typów, w tym odcinku denim, który jest tkana z 2% Spandex, i poli denim, w którym bawełny jest mieszane z poliestru do produkcji lżejsze, łatwiejsze do czystej tkaniny.

Produkcja

Tkaniny kretonowe wykonana jest z bawełny i ma mocno splot, który sprawia, że produkt nieco sztywny, realizowane przy użyciu dwie nitki i jeden w wątek. Dżins ma splot skośny, który obejmuje niebarwione wątku i osnowy barwione, zwykle w indygo.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net