Sanitarny w basenie Skimmer

10/14/2012 by adminJak baseny obsługi wszystkich ich woda jest czasami tajemnicą dla właścicieli basen, choć nie powinno być. Zasadniczo basen używa jego własny system kanalizacji do przetwarzania wszystkich jego wody. Woda zamyka pulę poprzez jego Odpieniacze i kanalizacji, wracając do niego za pośrednictwem linii powrotu. Odpieniacze basen przyczynić się do obiegu: wszystkie basen wody w względnej kilka godzin. To jest elementów instalacyjnych w basenie odpieniacz, choć, które pozwala ono wobec czynić jego praca tak dobrze.

Odpieniacze basen

Odpieniacze basen siedzieć w górnej części puli wodnej, rysunek wody do siebie za pomocą odsysania generowane przez pump pool. Dużych gruzu w basenie woda jest zrobione w odpieniacz poprzez jej koszyk, który jest ważnym elementem wszelkich skimmera. Basen w ziemi Odpieniacze zazwyczaj wyposażone są co wezwał pływający jazu, małe drzwiczki na wlocie punkt dostępu. Basen skimmer pływający zapor Zezwalaj tylko na małe ilości wody basen w przeciwprądzie w jednym czasie.

Odpieniacz linie

Basen w ziemi Odpieniacze standardowo wyposażone są dwa oddzielne wody przetwarzania wierszy. Jeden basen odpieniacz wody linii zapewnia odsysanie generowane przez pompę przy basenie. Basen w ziemi Odpieniacze wyposażone są również w linii korektora. Odpieniacz basen korektor linii czerpie wody z puli do zapobieganiu powietrza od dostania się do skimmera, a następnie system kanalizacji basen. Basen odpieniacz korektor linie są potrzebne zwłaszcza Aby dopuścić powietrza do puli Odpieniacze jeśli basen wody spadnie poniżej odpieniacza głównym wlotu otwarcia.

Inne składniki

Odpieniacz basen wyposażony jest w dostęp do kreskowania, który siedzi na basenie lub skimmera, aby umożliwić niezakłócony dostęp do skimmera. Basen odpieniacz korektor linii otworów na ścianach basenu wyposażone są również w antivortex obejmuje. Antivortex okładka basen odpieniacz korektor linii zapobiega nadmiar basen pompy ssące z krajów rozwijających się, które może nadlewki i podlewki pływaków nachylając się obok niego. Skimery, sami nie są sterowane mechanicznie, zamiast opierania się na odsysanie z basenem pompy do ich pracy.

Względy

Odpieniacze basen zależą od uszczelnienia wodoszczelnego wokół ich woda wlot i korektor linii armatury do pomóc w zapobieganiu powietrza wchodzącego system kanalizacji basen. Również niektóre modele basen odpieniacz są wyposażone wnętrza przystanek korki i nawet chlorowanie naboje. Nad ziemią basen Odpieniacze często powiesić na skraju basenu, w lub z wody. Pompy basen generuje dużo ssania tak nigdy nie pozwalają ręce w odpieniacz, podczas gdy pompa operacyjnego.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net