Siła dziennika szkolenia dla biegaczy

08/22/2011 by admin

Siła dziennika szkolenia dla biegaczy

Biegaczy często biorą udział w programach szkolenia szczegółowe, które zarys prowadzi szkolenia specjalistyczne. Jednym z najbardziej pomijane aspekty programu szkolenia sukces, jednak, jest to trening siłowy. Tworzenie dziennika szkolenia siły do koordynowania z systemem program oferuje wiele korzyści, ale musi zawierać szczególne cechy aby odnieść sukces.

Funkcja

Główną funkcją siły dziennika szkolenia dla biegaczy jest stworzenie ram dla program treningu siłowego. Napisał do koordynowania z systemem ćwiczeń, dziennika szkolenia siły dostarcza informacji niezbędnych do wykonania każdy trening wytrzymałości. Dziennik będzie zawierać każdy szczegół na każdym treningu, który ma na celu promowanie zapobiegania urazom i odzysku zwiększa moc, wytrzymałość i elastyczność.

Ramy czasowe

Ramy czasowe dziennik treningu wytrzymałości zależy od liczby tygodni prowadzących do zdarzenia. Jako zasadę ogólną, siła szkolenia dziennika przejdzie przez trzy etapy przed wyścigiem: trening siłowy ogólne, trening specyficzne dla pracy mięśni i przepływu pracy poszczególnych szkoleń. Trening siłowy ogólne będzie odbywać się w pierwszej fazie dziennika i składają się z dwóch treningów w tygodniu przez pierwsze trzy tygodnie. Dla 4 do 6 tygodni specyficzne dla pracy mięśni ćwiczenia zostaną włączone do dziennika. Końcowej fazie podczas ostatnich trzech tygodni okresu szkolenia obejmie plyometric ćwiczenia dla przepływu pracy poszczególnych szkoleń.

Funkcje

Po określające ogólne ramy czasowe dziennika szkolenia siły, specyficzne cechy są dodawane do śledzenia wydajności ogólnej. Siła szkolenia dzienników dla biegaczy powinna obejmują częstotliwość lub liczba dni w tygodniu, objętości lub ilości powtórzeń i zestawów dla każdego ćwiczenia, intensywność lub ilość odporność na używane, czas spędzony podczas każdego treningu i konkretne ćwiczenia wykonywane.

Korzyści

Główne korzyści dla dzienników siła szkolenia dla biegaczy są wydajność śledzenia i szczegółowy opis programu szkolenia. Od pierwszego treningu trening wytrzymałości końcowej przed wyścigiem można przejrzeć dziennik szkolenia siły, aby zobaczyć, jak postęp w czasie. O szczegółowy opis program treningu siłowego może zapewnić motywacji do treningu i trzymać Cię do odpowiedzialności za ukończenie każdego treningu.

Względy

Skupić się na włączenie funkcjonalne złożonych ćwiczeń, które odnoszą się bezpośrednio do biegania lub poprawy wytrzymałości i funkcji mięśni biorących udział w biegu. Niektóre z najlepszych ćwiczeń to kuca, rzuca, deadlifts, pompki i odwłok. Dostosuj treningi i ćwiczenia, aby poprawić swoje słabości. Szkolenia online dzienników można znaleźć, które dostarczają wszystkie funkcje niezbędne do śledzenia wydajności w czasie. Zawsze spędzają w ostatnim tygodniu przed wydarzeniem na stożek, więc masz 100 procent w dniu wyścigu.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net