Specyfikacje metalowego kątownika

02/01/2012 by admin

Specyfikacje metalowego kątownika

Kąt żelaza jest długość żelaza ugięte pod kątem prostym wzdłuż centrum długość kawałek żelaza. To wywołuje kawałek strukturalnych żelaza z która ma siłę w dwóch kierunkach. Kątownika oferuje więcej siły niż żelazka lub nawet rundy pręt żelaza. Zrozumienia specyfikacji kąt żelaza pomaga budowniczy domu wybierz odpowiednie materiały do pracy.

Rozmiar

Rozmiar specyfikacje dla kątownika korzystać z trzech pomiarów. Pierwsze dwa pomiary wskazują, szerokość każdego z dwóch płaskich ścian z kątowników stalowych. Są zazwyczaj identyczne pomiarów, takich jak 1 cal po calu 1. Trzeci wymiar jest grubość kawałek żelaza.

Długości

Kąt żelaza jest powszechnie dostępna w długościach do 20 metrów w komercyjnych sklepy metalowe. Kąt żelaza jest cięte do długości za pomocą nożyce lub moc kotlet piły. Budowniczych można użyć współczynniki do obliczania masy o dowolnej długości dowolnej wielkości kąta żelaza. Współczynniki określić wagi albo 1 cal lub 1 stopy żelaza, w zależności od źródła. Budowniczy mnoży długość kątowników stalowych, które planują przy użyciu razy właściwej proporcji.

Produkcji kątownika

Kąt żelaza jest produkowany przez albo zimne lub gorące Walcowanie płaskie kawałki żelaza. Walcowanie na zimno wymaga, jak sama nazwa wskazuje, stanowiące fragment końcowy kąt żelaza przez toczenia to między formularzami, natomiast w temperaturze poniżej ciągliwość stali. Walcowane na gorąco kątownika kształtuje się w wyższej temperaturze. Walcowane na gorąco kątownika posiada swój kształt lepiej, według poważne ogrodzenia.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net