Średnia pensja w moda merchandisingu

10/08/2012 by admin

Średnia pensja w moda merchandisingu

Merchandisingu moda jest kariera, która obejmuje szeroki wybór pola. Wśród zadań są visual merchandiser, towar kupujący asystent, asystent starszy kupujący, merchandiser kupujący i senior merchandiser kupującego. Detalicznej pracy również odgrywają dużą rolę w moda merchandisingu. One są pierwszym krokiem na drodze kariery, która prowadzi do innych możliwości wyższe płatnych.

Identyfikacja

Fashion merchandising pola zawiera kosmetyki, biżuteria, ubrania, buty, perfumy i okulary przeciwsłoneczne. Wszystko, co ma do czynienia z wyglądu wchodzi w tej kategorii. Dystrybutorzy mogą sprzedać lub kupić ubrania i będzie miał rękę w ceny produktów.

Funkcja

Osoby zainteresowane fashion merchandising jako kariery rozpocznie się sprzedaż ubrań w sklepie lub sklepu odzieżowego. Stamtąd ona może przejść do zarządzania przed pracy w koszty wysyłki i odbioru w departamencie. W końcowym etapie podróży zawiera pracy dla mody znanych sprzedawców, którzy oferują wyższe pensje i więcej możliwości rozwoju.

Pensja

Średnie wynagrodzenie dla moda merchandiser, według Simplyhired.com, jest £30,550. Po raz pierwszy detalicznej pracowników aby od £4 do 7 funtów na godzinę. Jak człowiek idzie do Zostań managerem, pensja wzrośnie do około 10 zł za godzinę, od 2009 roku. Wysyłka, zakup i sposób dystrybucji pracowników będzie ciągnąć w roczną pensję z £16,250 do £39.000. Tych, którzy pracują dla najwyższego poziomu moda sklepy odbędzie domu od £45,500 do 65 000 funtów.

Doświadczenie

Oprócz pracy w sklepach detalicznych odzieży, dystrybutorzy zainteresowani mody są poinformowani o kolegium kursy do dalszego ich oko dla mody i połączyć ten aspekt z bystry biznes wiedzy. Ludzie, którzy chcą z góry w szybkim tempie powinien mieć dobrą znajomość mody a także po stronie biznesu merchandisingu. Typowe zajęcia oferowane potencjalnym merchandiser moda to historia mody, biznesem kursy i wyników badań konsumenckich. Aby uzyskać stanowisku kierowniczym, zainteresowanych będzie miał znacznie większą szansę zatrudnił się z tytułem magistra w biznesie w połączeniu z mody nauczania.

Względy

Typy osobowości, które pasują dobrze w karierze merchandisingu moda obejmują tych, którzy są w stanie dostrzec trendy w modzie, zorganizować odzież wyświetla w przyjemny sposób, mają zdolność do pracy z menedżerów i dyrektorów, dobry z matmy i są analityczne myślicieli.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net