Strona Tinkerbell gry pomysłów

01/18/2011 by admin

Strona Tinkerbell gry pomysłów


Tinkerbell jest ukochaną postać Disney. Niech mały i jej wyobraźni odlecieć z stron o tematyce Tinkerbell. Zabawiał dziewczyny z gry, które będzie iskra ich kreatywność i przynieść uśmiech na ich twarzach.

Włożyłem gwiazda różdżka

Wersja "pin na ogon osła", wiąże się posiadanie dzieci szpilka gwiazdą na różdżkę. Wydrukować lub kupić plakat Dzwoneczek wróżka różdżką w ręku. Utworzyć gwiazdy z kolorowe kartony. Miejsce kawałek taśmy dwustronne na każda gwiazda. Blindfold na dzieci pojedynczo i zakręć je wokół i je się starał się gwiazdy na różdżkę. Dziewczyna, która pobiera najbliższych wygrywa.

Tinkerbell Tag

Tinkerbell jest fairy wersja klasycznej gry Tag. Każda dziewczyna jest podane torebce pixie dust. Dziewczyna, która jest "to" Tagi ludzi. Gdy osoba jest oznaczone, ona musi zamrażać. Tagged gracze mogą być odblokowane jeśli inna dziewczyna skrapia pixie dust na nich. Ostatnią osobą, być oznaczone jest "to" i gra zaczyna się od nowa.

Wróżka rzemiosła

Ustawić stację rzemiosła dla dzieci do zabawy przedmioty do noszenia i zabrać do domu jako sprzyja. Podać wszystkie materiały do skrzydła wróżki, różdżki i kurz magia pixie świecidełka. Na skrzydłach trzeba stary nylony, drut hangary, brokat, kleju, taśmy i cyrkonie. Formy drut hangary pod skrzydła kształtów i rozciągnąć nylon przez wieszaki przed strony, jeśli dzieci są młodsi i będzie w stanie zrobić sami. Dla różdżki musisz kolorowe kartony, nożyczki, markery, cyrkonie, kleju, świecidełka, Kije drewniane jednostki lub wbija kołek, farby i wstążki. Brokat kurz magia pixie wszystko czego potrzebujesz jest kolorowym brokatem i kilka pojemników, wymieszać i przechowywać go.

Gry ksiÄ

W sekcji zasoby Tinkerbell gry papieru można pobrać i wydrukować. Ma wyszukiwania, stron i wyścig słowo do wyboru. Te będą dzieciom pod kontrolą i zachęcić ich do myślenia.

Tinkerbell Pinata

Kupić lub zrobić Tinkerbell pinata. Wypełnić pinata Tinkerbell naklejki, słodycze, miniaturowe różdżki, Tinkerbell tymczasowe tatuaże, małych pojemnikach pęcherzyki i pixie dust.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net