Teatr makijażu dla tłuszczu efekty specjalne

03/12/2012 by admin

Teatr makijażu dla tłuszczu efekty specjalne


Filmy i filmy dokumentalne aktorów i aktorek czasami składają się patrzeć tłuszczu comic Relief, jak charakter John Travolta w lakier do włosów lub polityczne oświadczenie o uprzedzeniach ludzi mają ku otyłych. Wizażystów za pomocą różnych narzędzi zdjąć te dramatyczne i przekonujących efektów specjalnych.

Grubaska

Czasami poduszkę lub warstw ubrania są używane do tworzenia komediowych złudzenie otyłości. Dla bardziej poważne filmy i inne działania profesjonalne pełny "grubaska" jest noszony pod ponadgabarytowych ubrania. Taki tłuszcz garnitury słynne były noszone przez Tyra Banks, gdy poszła na randki w ciemno na sobie garnitur w wysiłek wobec uczyć jej widzów i fanów lekcji na temat dyskryminacji i Goldie Hawn w filmie Death Becomes Her.

Protetyka

Podczas gdy tłuszcz garnitury stworzyć iluzję jednostka nadwagę, twarz aktora również musi zostać przekształcona do znaku przekonujące. Aby to osiągnąć, wizażystów utworzyć lub zakup protezy w formie pulchne policzki, podwójne podbródków i tak dalej, wykonane z lateksu, żelatyna, pianki i inne materiały. Wizażystów używać ducha gumy, kleje lateksowe lub inne kleje do dołączania ich do twarzy i, w niektórych przypadkach, jeśli postać musi ujawnić nagie ramiona lub nogi, ciała. Protezy wykonane są do dopasowania krzywych aktor naturalnej postaci i przejść naturalnie jako aktor zmiany mimiki.

Maska pokrywa smar farby

Protetyka musi być pokryta mieszają się z aktorem w skórę, i codziennego makijażu nie jest wystarczająco ciężkie zakończyć iluzję. Profesjonaliści używają maska pokrywa smar farby do całkowicie i równomiernie pokryć protetyczne załączniki, kończąc na proszku do fok farby i zapobiec rozmazywaniu.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net