Techniki ze szkła stapianego

08/28/2012 by admin

Techniki ze szkła stapianego


Ze szkła stapianego, zwany także ciepłego szkła lub szkła pieca, jest to rodzaj szkła dekoracyjnego. Kawałki szkła są spojone w piecu, aby stworzyć dzieło sztuki. Ze szkła stapianego jest tworzony przy użyciu jednego z dwóch podstawowych metod utrwalania---Hals i pełne. Hals utrwalania odnosi się do ogrzewania części tylko tyle, że trzymają się razem, ale w przeciwnym razie pozostają były przed. Pełna jest gdy kawałki szkła całkowicie stopić razem.

Osunięć

Osunięć jest techniką napawania i nie topionego szkła. Jest to proces układania kawałek lub kawałki szkła na pleśń w piecu i ogrzewanie to. Jak ogrzewa szybę będzie zginać nad lub do formy, w zależności od kształtu. Duże kawałki topionego szkła można było trójwymiarowych poprzez osunięć. Załamania szkła nad formy z otworem w centrum tworzenia statku, np. Formy w kształcie fali może dać kawałek rzeźbiarskie przeznaczone na ścianie lub na stole wyświetlacz dodatkowy wymiar.

Odlewania

Odlewania szkła odnosi się do roztopionego szkła odlewania w formy, aby uzyskać kształt konkretne i szczegółowe, które mogą być kopiowane znowu i znowu. Jest to podobne do jak jest z odlewu metali. Oddanych kawałki w formy, a następnie Hals bezpiecznik je do większych szkło podstawy bas ulgi sztuki. Obsada ryb szkła przymocowanego do kawałka kolorowe Szkło stapiane pełne jest jednym z przykładów. W tym przykładzie może być nawet wtedy osunął się na dodatkowy wymiar. Odwrócić technika i pełne bezpiecznik kilka kolorowe kawałki szkła za oryginalny wzór, a następnie oddać trójwymiarowy bookend lub przycisk do papieru.

Inkluzje

Włączenie inkluzje, kawałki różnych rodzajów szkła lub metalu, element ze szkła stapianego dodaje głębi i zainteresowania. Szkło jest więcej niż blachy i prętów, jest on również dostępny w fryty i proszki. Fryta jest szkło podzielone na kawałki o wielkości morze soli; proszek jest szkło ground na drobny proszek. Różnice w rozmiar, typ i chemiczne makijaż szkła tworzenia różnych efektów w gotowy kawałek. Dodać proszek, leafing lub drut do szkła. Dodać z drutu wieszak na Szkło stapiane catcher słońca-a to jest w piecu i nie musisz się martwić o kleje. Proszki metali i liść mają szeroki różne efekty na szkle w zależności od rodzaju metalu używane--ogólnie miedzi, srebra i złota--i ile jest używana. Eksperymentowanie jest klucz podczas dodawania inkluzji.

Czesanie

Czesanie jest sposób, aby dać tekstury i wzór na kawałki topionego szkła. Natomiast nadal roztopionego szkła specjalnego prowizji jest rysowany przez to. Wzorek Missoni, jak przez topienie kilka cienkich kawałków różne kolory szkła boczne i wzrost pionowo przez szkło, zanim zastygnie. Utworzyć streszczenie, kwitnie i inne akcenty z czesanie. Grzebień kawałek topionego szkła wykonane ze szkła przezroczystego lub głównie przejrzysty do zmiany jego struktury i jej wpływ na światło.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net