Wysuszona wątroby jest bezpieczny?

03/20/2010 by admin

Wysuszona wątroby jest bezpieczny?

Wysuszona wątroby jest uzupełnienie bogatej w składniki odżywcze produkowane z wątroby zwierząt, zwykle krowy. Dessicated wątroby lub wątroby ekstrakt jest podejmowane przez tych, którzy chcą zwiększyć siłę lub używają dodatek do budowania ich energii.

Korzyści

Wysuszona wątroby dochodzi zazwyczaj w formie tabletek. Gdy dodatek ten używany do być bardzo popularne, dzisiaj wiele nie słyszałem o tego dodatek pochodzące z odżywczy bogaty wątroby bydła. Ci, którzy zrobić i wziąć dessicated wątroby, twierdzą, ekstrakt promuje lepszą wątroby u ludzi i zmniejsza uszkodzenia wątroby, ponieważ regeneruje tkanki wątroby. Dessicated wątroby, uważany za produkt detoksykacji, zastosowano w sytuacji zatrucia, a nawet pomoc osobom z uzależnień chemicznych do odzyskania.

Buduje

Kulturystów używać dessicated wątroby polepszyc mięśni masa jak również zwiększyć wytrzymałość fizyczna i wytrzymałość. Te z alergii i chorób, takich jak zespół przewlekłego zmęczenia trzeba zmniejszyć poczucie zmęczenia.

Przestrogi

Wiele z nich używane tego produktu bez szkody dla lat. Jednak istnieją pewne ostrzeżenia. Istnieją obawy o zdrowie uzupełnienie chyba, że oryginalne źródła została zweryfikowana jako zdrowe. Bo dessicated wątroba ma wysokie stężenie żelaza, tych z czułością do żelaza lub którzy już mają bogate w żelazo we krwi, nie powinni przyjmować ekstrakt. Kobiety karmiące powinny również należy zachować ostrożność w podejmowaniu dessicated wątroby.
Related Articles

© 2018 - crabcove.net | Contact us: webmaster# crabcove.net